Kawiarki Giannini – sposób na pyszną kawę bez fusów

Wielbiciele kawy nie wyobrażają sobie dnia bez tego wyjątkowego napoju. Co mają zrobić, jeśli marzą o delektowaniu się smaczną kawą bez fusów, ale nie chcą kupować drogiego ekspresu? Istnieje dla nich inne, proste i znacznie tańsze rozwiązanie – zakup kawiarki! Firma Giannini zajmuje się ich produkcją już od wielu lat.

Produkty marki Giannini

Wśród asortymentu, jakie oferuje ta włoska firma, znajdują się nie tylko kawiarki, ale też mnóstwo ciekawych akcesoriów do nich, pozwalających dostosować urządzenie do własnego gustu. Różnorodne, kolorowe uchwyty i rączki dają możliwość personalizacji kawiarki Giannini

Jak działa kawiarka?

Działanie tego urządzenia jest bardzo proste. Dolną część kawiarki należy napełnić wodą, po czym nasypać zmieloną (najlepiej świeżo) kawę do sitka i gładko ją rozprowadzić. Następnie należy skręcić kawiarkę, postawić ją na ogniu i zagotować. Smaczna, świeża kawa bez fusów już jest gotowa!

Fenomen marki Giannini

Pierwsza kawiarka Giannini pojawiła się na rynku już w latach 60- tych i dzięki innowacyjnemu wówczas systemowi, szybko stała się hitem. Dzisiaj kawiarki Giannini cieszą się opinią produktów luksusowych, zaprojektowanych z wyjątkową starannością. Są dostępne w różnych pojemnościach, umożliwiających zrobienie jednocześnie większej lub mniejszej ilości napoju. W sprzedaży jest również kawiarka indukcyjna, pozwalająca przygotować kawę przy użyciu płyty indukcyjnej.
Inwestycja w to urządzenie to z pewnością dobry pomysł dla każdego prawdziwego miłośnika kawy!